Під час робочої зустрічіЗаступниця директора Великоолександрівської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Лариса Брижата з робочим візитом відвідала Борозенську об’єднану територіальну громаду.

Під час візиту відбулася зустріч з головою ОТГ Галиною Кузьміною. Спілкувались керівниці з питань сфери зайнятості, зокрема стосовно шляхів зменшення безробіття на території громади. Йшлося щодо можливості створення нових робочих місць, у тому числі говорили про організацію громадських та інших тимчасових робіт, про їх користь для громади.

Окремо були розглянуті питання щодо професійного навчання громадян на базі ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».

Були взяті до уваги заходи, що вживаються місцевою владою з легалізації трудових відносин між найманими робітниками та роботодавцями.

Наприкінці зустрічі керівниці домовились про організацію громадських робіт за напрямом соціально направленого проєкту з інформування населення щодо запобігання порушень громадського порядку «Шерифи».