11 червня в Чаплинській районній філії Херсонського ОЦЗ завершився тренінг "Перетворюємо "глобальні" проблеми пошуку роботи на тимчасові труднощі", що тривав три дні.

9 осіб з числа зареєстрованих безробітних, об'єднаних спільною метою, разом з фахівчинею центру зайнятості Вікторією Горбуновою, активно та плідно працювали впродовж цих днів.

Перешкоди та негаразди трапляються на шляху кожного. Уникнути, або відгородити себе від них практично неможливо. Але можна змінити своє ставлення до труднощів та зробити їх лише "гостями" у своєму житті. А для цього потрібно класифікувати їх, щоб обрати дієву стратегію боротьби. Саме це і навчалися робити учасники тренінгу, а також розробляли план "А", "Б", "В" і на всі літери алфавіту для виходу зі складних ситуацій; визначали "союзника" невдач - невпевненість та шляхи боротьби з нею; розробляли власний "рецепт", як зберегти оптимізм після черги невдач.

Після низки висновків, зроблених у ході тренінгової роботи, бажання учасників діяти у складних ситуаціях та впевненість у собі стали переважати  над «глобальними» проблемами, і це обов’язково призведе до позитивних результатів у працевлаштуванні.