27 липня у Херсонському міському центрі зайнятості пройшов семінар-круглий стіл «Презентація проєкту «Трудолюб» Благодійного Фонду «Життєлюб» та ГО «Арт Простір Україна». Захід був організований задля мотивації безробітних 50+ до формування активної життєвої позиції, активізації власних внутрішніх та зовнішніх ресурсів для навчання і працевлаштування, подолання стереотипів, що заважають досягнути мети.

Проєктна менеджера проєкту Тетяна Фролова зазначила: «Сучасний трудолюб дуже відрізняється від тих образів, які малюють стереотипи. Це активні і цікаві люди, які вдало доповнюють команди робочих колективів». Трудолюб – це не просто людина 50+, а мотивований у роботі та готовий вчитися новому пошукач.

Проєкт «Трудолюб» проводить навчальні курси, семінари та тренінги задля кращої орієнтації в сучасному світі, тримає своїх учасників у курсі усіх запропонованих вакансій та допомагає підібрати найбільш підходящу.

Завдяки цій програмі люди 50+ втілюють свої професійні мрії, а компанії отримують унікальний досвід співпраці різних поколінь.