Робота громадського транспорту, зокрема, у вечірній час – наразі головна та актуальна тема для херсонців та гостей міста. #Робота_є, а водіїв бракує.

Тож, нещодавно до Херсонського міського центру зайнятості за допомогою в оперативному підборі кадрів звернулось КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» Херсонської міської ради.

Фахівці центру зайнятості оперативно організували  мініярмарок вакансій для підбору кадрів на потребу работодавця.

Під час зустрічі заступник директора КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» Ігор Токарев презентував шукачам роботи підприємство та звернув увагу на нагальну потребу в працівниках за посадою водій автотранспортних засобів (категорія D).

Пан Ігор поділився майбутніми планами стосовно придбання нових автобусів, а саме що перша десятка автобусів вже з’явиться наприкінці червня, інші 20 прибудуть пізніше. Він наголосив, що трудові відносини із працівниками оформлюється у відповідності до вимог чинного законодавства.

 Начальник відділу експлуатації Марина Іванова розповіла шукачам роботи про умови праці на підприємстві, обов’язки працівників, рівень заробітної плати, соціальні пільги, медичне страхування та оздоровлення.

Представники роботодавця закликали учасників заходу долучитись до команди комунального підприємства. Перспективою працевлаштування зацікавилось декілька безробітних. Вони узгодили час зустріч для співбесіди безпосередньо на підприємстві.