Під час спілкуванняДля безробітних громадян, які перебувають на обліку в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості, провели вебінар з питань підготовки резюме.

«Яким би чином ви не шукали роботу – через знайомих, за допомогою газет або Інтернету, настане момент, коли доведеться скласти й надіслати своє резюме, - зазначила фахівчиня центру зайнятості під час спілкування. - Сьогодні для всіх очевидно, що без грамотно складеного документу пошук роботи буде менш результативним. Прийміть резюме як товар, що потрібно вдало продати, щоб заробити!».

Учасники вебінару ознайомились з основними вимогами його написання, видами та структурою, дізналися як користуватися резюме під час пошуку роботи, разом навчилися коригувати під конкретну вакансію.

Крім того, присутні отримали практичні поради, що обов’язково стануть у нагоді, зокрема:

- правило перших 2ох хвилин, - адже це єдина можливість зацікавити роботодавця, якщо за цей час роботодавець не зацікавився – резюме не спрацювало;

- інформацію потрібно вибирати виходячи з цілей, відтак необхідно включати опис тих аспектів, що мають пряме відношення до тієї вакансії, на яку претендуєте. Необхідно пам’ятати, що роботодавець може рекламувати не одне робоче місце, а декілька;

- вдало складене резюме – це підстава для запрошення на співбесіду.

Усі учасники заходу на свою електрону пошту отримали роздаткові матеріали з відповідними рекомендаціями. Знання і практичні навички, здобуті під час семінару, допоможуть кожному учаснику знайти бажану роботу в найкоротші терміни!