Днями фахівці Херсонського міського центру зайнятості провели тренінги з техніки пошуку роботи для студентів Херсонського фахового політехнічного коледжу.

Фахівчині Ганна Лихенко та Марина Лук’янченко розповіли майбутнім випускникам спеціальностей «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» і «Компютерні технології в машинобудуванні» про прийоми і методи техніки пошуку роботи та перші кроки, які допоможуть не загубитися на ринку праці й знайти цікаву та високооплачувану роботу.

 Студенти активно брали участь у тренінгах для подолання психологічних бар’єрів під час самопрезентації на співбесіді з роботодавцем, складали резюме, де акцентували увагу на своїх перевагах. Серед завдань, які виконували студенти були й такі: «Презентуй себе» та «Дзвінок роботодавцю».

Головне, з чого варто розпочати, це усвідомлення того, що пошук роботи – теж робота. Необхідно пам’ятати, що в цій ситуації усе залежить від вас. Потрібно не лінуватися і задіяти всі свої ресурси для позитивного результату.