Щовівторка у Великоолександрівському районному центрі зайнятості проводяться профорієнтаційні заходи для учнівської молоді. Тема сьогоднішнього заходу - «Професії майбутнього». Адже відомо, що найближчим часом деякі професії запишуться у минулому або трансформуються у нові.

Старшокласників загальноосвітніх шкіл району, які в цей день відвідали центр зайнятості, зацікавила дана тема.

Учні переглянули слайди з професіями майбутнього та відеоролик державної служби зайнятості профорієнтаційного спрямування з презентацією професії «Лікар», у якому своїми досягненнями щодо вибору професії поділився старшокласник Данило.

Передбачається, що в подальшому все більше місце займатимуть проблеми збереження здоров’я людини, продовження тривалості життя. Тому одним з трендів на ринку праці буде попит на професіоналів у сфері медицини. Новітні технології впроваджуються у цю сферу. Тут і виникають нові професії: наномедик, нанодієтолог тощо.

 Ознайомилися з характеристиками сучасних професій медичної сфери: лікар, сестра медична, фельдшер, їх значенням для суспільства та економічного розвитку країни та з потребою в медичних працівниках на ринку праці району.

Наприкінці школярам було запропоновано за бажанням пройти тестування, проаналізувати свої здібності та схильності та отримати особисту профконсультацію з вибору професії.

Професійна орієнтація учнів – одне з актуальних питань сьогодення. Як діти обирають професію, якими критеріями користуються при цьому, залежить не лише їхнє майбутнє, а й майбутнє рідного краю.