Щодо кар’єрного чекапу: Єдиний спосіб бути успішним – еволюціонувати. Як тільки ви відстали від вимог ринку до навичок, ви поступово опиняєтеся у категорії «списані». Зазвичай від перших ознак відставання до самого факту списання проходить років зі 5, але з кожним роком ця відстань коротшає.

02.12.2021

Є багато чинників, які необхідно враховувати при виборі професії, але окрім всього цього є ще підводні рифи–помилки, які можуть збивати з пантелику нас. Тому пропонуємо вам ознайомитися з найбільш поширеними помилками при виборі професії.

24.09.2021

Спочатку обирають професію, а потім вже вуз - на жаль, ця істина приходить в голову далеко не всім. Так само як не всякий додумається до того, що у виборі професії та вузу треба проявити активність. Самі по собі ви можете бути якими завгодно: глядачами, фантазерами, ледарями - але тут потрібно діяти. Гра варта свічок! Чи можете ви сказати про себе, що активно шукаєте спеціальність? Якщо так, то ви її знайдете.

Куди вступати після школи?

19.02.2019

Темперамент, як певний комплекс вроджених характеристик, швидкість реакції, стійкість до зовнішніх впливів, справді грає роль у виборі професії. Проте це - сталі вроджені та незмінні характеристики вищої нервової системи. Якщо до нього умовно додати виховання, вплив батьків, друзів, оточення людини, то сформується характер

11.12.2018

«Яку обрати професію? Як правильно зорієнтуватись у професійному світі?» – переймаються молоді люди. «Ким стане моя дитина? Якою справою вона буде займатися в житті?» – хвилюються батьки. І такі запитання рано чи пізно чекають на кожного.

31.01.2018

Сьогодні молоді фахівці переходять зі сфери в сферу, змінюють кампанії, галузі і команди. Щоб вибрати професію, потрібно визначити свої потреби та цілі, зробити висновки і тільки потім дивитися, що може запропонувати світ.

1. Що вам подобається і що добре виходить?

Ми вирішили дати майбутнім студентам 5 підказок для профорієнтації.

07.10.2021

Як обрати собі професію? Нажаль, значна частина випускників не має визначених професійних намірів,  і без допомоги спеціалістів зробити вибір дуже важко.

Інтереси сучасної дорослої людини та підлітків надзвичайно різ­номанітні. Вони формуються завдяки індивідуальним біологічним потребам та інтелектуально-психологічних особливостям. Кожна людина на певному етапі свого розвитку, перебуває у ста­ні невизначеності, непевності. І це нормально. Особливо гостро це відчуває молодь, що закінчує середній загальноосвітній заклад.

18.04.2019

Нижче пропонується методика, завдяки послідовним крокам якої можна визначити свої таланти.

Крок 1 Яка ваша мрія? Пригадайте свої мрії з дитинства аж до нинішнього моменту, випишіть їх.

Крок 2 Розділіть їх на категорії: мати і бути. Перша категорія стосується   бажань володіння якимись речами. Тоді як друга - бажання бути кимось, стати тією людиною, про кого ви мріяли. У подальшу роботу по методиці ми беремо тільки мрії з другої категорії.

23.01.2019

Щовівторка у Великоолександрівському районному центрі зайнятості проводяться профорієнтаційні заходи для учнівської молоді. Тема сьогоднішнього заходу - «Професії майбутнього». Адже відомо, що найближчим часом деякі професії запишуться у минулому або трансформуються у нові.

Старшокласників загальноосвітніх шкіл району, які в цей день відвідали центр зайнятості, зацікавила дана тема.

31.01.2018

Вибір майбутньої професії частенько викликає палкі суперечки батьків і дітей. Адже батьки впевнені, що вони краще знають життя, а діти хочуть обирати самостійно, оскільки це їхнє майбутнє. Хто б не виграв у цій вічній суперечці, результат часто не задовольняє ні дітей, ні батьків…

30.01.2018