Нижче пропонується методика, завдяки послідовним крокам якої можна визначити свої таланти.

Крок 1 Яка ваша мрія? Пригадайте свої мрії з дитинства аж до нинішнього моменту, випишіть їх.

Крок 2 Розділіть їх на категорії: мати і бути. Перша категорія стосується   бажань володіння якимись речами. Тоді як друга - бажання бути кимось, стати тією людиною, про кого ви мріяли. У подальшу роботу по методиці ми беремо тільки мрії з другої категорії.

23.01.2019

Щовівторка у Великоолександрівському районному центрі зайнятості проводяться профорієнтаційні заходи для учнівської молоді. Тема сьогоднішнього заходу - «Професії майбутнього». Адже відомо, що найближчим часом деякі професії запишуться у минулому або трансформуються у нові.

Старшокласників загальноосвітніх шкіл району, які в цей день відвідали центр зайнятості, зацікавила дана тема.

31.01.2018

Вибір майбутньої професії частенько викликає палкі суперечки батьків і дітей. Адже батьки впевнені, що вони краще знають життя, а діти хочуть обирати самостійно, оскільки це їхнє майбутнє. Хто б не виграв у цій вічній суперечці, результат часто не задовольняє ні дітей, ні батьків…

30.01.2018

Темперамент, як певний комплекс вроджених характеристик, швидкість реакції, стійкість до зовнішніх впливів, справді грає роль у виборі професії. Проте це - сталі вроджені та незмінні характеристики вищої нервової системи. Якщо до нього умовно додати виховання, вплив батьків, друзів, оточення людини, то сформується характер

11.12.2018

«Яку обрати професію? Як правильно зорієнтуватись у професійному світі?» – переймаються молоді люди. «Ким стане моя дитина? Якою справою вона буде займатися в житті?» – хвилюються батьки. І такі запитання рано чи пізно чекають на кожного.

31.01.2018