оп

Фахівцями Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості постійно проводиться профорієнтаційна робота з учнівською молоддю, адже знайти в житті своє місце, свою справу завдання непросте.

Для свідомого і самостійного вибору професії необхідні знання і наявність багатьох можливих варіантів вибору, уявлення про те, чи є попит на спеціалістів за тією чи іншою професією на ринку праці. Завдання служби зайнятості – надати такі знання учнівській молоді.

Так з жовтня по грудень 2018 року фахівцем з профорієнтації Новокаховської міської філії Херсонського ОЦЗ Ольгою Гладченко, була проведена планомірна профорієнтаційна робота з учнями 11 класу Таврійської ЗОШ №5 з метою виявлення професійних інтересів, нахилів та правильного обрання профілю навчання. Дана робота проводилась з використанням професійних та проективних методик, а також анкетувань. З майбутніми випускниками розглядались шляхи, методи та кроки правильного вибору професії. Аналізувалися помилки, яких припускаються школярі при обранні професійного напрямку.

Щоб допомогти дітям оцінити свої знання про світ професій та підвищити власну поінформованість щодо професійного самовизначення, відбулася презентація он-лайн Платформи «Моя професія: консультаційна мережа». Учні дізналися, що послуги з профорієнтації можливо отримати дистанційно, в он-лайн форматі.

Під час підсумкової зустрічі фахівець Новокаховської міської філії Херсонського ОЦЗ, провівши бесіду з учнями та проаналізувавши професійний вибір кожного з випускників, озвучила результати діагностичної роботи та надала учням рекомендації щодо майбутньої професії.

Учасники заходу були вдячні за проведену роботу та отримані знання.

Звичайно ж, до остаточного вибору професії ще є час, проте, нехай здійсняться дитячі мрії і кожен обере собі професію, про яку він мріє.