Багато знань, навиків та вмінь не буває, - в цьому переконані у Високопільській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості, - і це напряму пов’язане з ринком праці, де висококваліфіковані, професійно мобільні, креативні працівники, звісно, мають першість.

Одним із чинників, що пливає на формування конкурентоспроможності працівника, є рівень та якість його освіти. З боку Херсонської обласної служби зайнятості цими питаннями опікується ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».

Саме для більшої поінформованості щодо можливості професійного навчання й підвищення кваліфікації за сприяння служби зайнятості провела інформаційний вебінар у режимі онлайн фахівчиня з профорієнтації Високопільської районної філії Ріта Сокур-Коновал.

Безробітні дізналися про перелік центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, професії, за якими можна навчатися, говорили про умови навчання й навчальні програми.

У роботі вебінару також взяли участь громадяни, які перебувають на обліку в органах пробації, вони підвищили свій рівень обізнаності щодо послуг служби, у тому числі стосовно професійного навчання за сприяння служби зайнятості.

Успіх неодмінно прийде, якщо вірити і йти наміченим шляхом.