оп

Щоденна кропітка робота з людьми, які опинилися перед труднощами в пошуку роботи потребує від фахівців служби зайнятості високого емоційно-вольового рівня. Адже соціальна робота – складна, емоційно навантажена діяльність, яка призводить до виснаження сил та почуттів працівників.

Тому з метою зняття напруги та профілактики емоційного вигорання для фахівців Олешківської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості було проведено майстер-клас з виготовлення свічок з вощини.
Свічка з натурального бджолиного воску має унікальні цілющі властивості і надзвичайний склад. Віск містить близько 300 корисних сполук органічної природи і мінеральних речовин. Такі свічки мають лікувальний ефект. Також вогонь воскової свічки підсилює, відновлює, гармонізує біополе людини, має заспокійливий та розслабляючий ефект, знімає втому.

Майстер клас пройшов в теплій та дружній атмосфері завдяки внутрішній енергії кожного з присутніх. Фахівці Олешківської районної філії ХОЦЗ планують й надалі практикувати подібні заходи.