Під час роботи з учнямиПрофорієнтаційні зайняття для учнів 9 та 11 класів Скадовського ліцею №3 та ліцею "Академія творчості" м.Скадовська провела фахівчиня з профорієнтації  районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Катерина Золотухін. За мету Катерина ставила навчити старшокласників аналізувати потреби ринку праці та враховувати свої інтереси, нахили й здібності при виборі майбутньої професії.

95 учнів випускних класів були ознайомлені з багатогранним професійним світом, формулою вибору професії, станом та перспективами ринку праці. Окремо говорили про можливість проходження безкоштовного онлайн-тестування за допомогою Платформи розвитку кар’єри «Моя професія», де можна більше дізнатися про свою професійну спрямованість та психологічні якості.

Також у ході проведення профорієнтаційних занять учнів ознайомили з мобільним додатком «Центр професійної орієнтації», за допомогою якого можливо дізнатися багато корисної інформації з профорієнтації, подивитися відеоролики про професії, обрати майбутній навчальний заклад.