28 вересня в приміщенні Херсонського міського центру зайнятості відбувся семінар для 12 роботодавців міста за участю заступниці начальника управління з питань праці ГУ Держпраці у Херсонській області Лесі Олішевко. У зв’язку з обмеженнями, передбаченими карантинними заходами, частина роботодавців долучились до семінару в онлайн режимі.

Під час проведення заходу пані Леся розповіла роботодавцям про переваги офіційного працевлаштування робітників, зокрема осіб з інвалідністю, йшлося також про проведення інспекційних відвідувань та про ризики, які можуть виникнути при використані незадекларованої праці.

Детально зупинилась на правилах оформлення працівників для фізичних осіб-підприємців за трудовими, цивільно-правовими договорами та навела конкретні приклади, які бувають під час інспекційних відвідувань.

Підводячи підсумок семінару, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями міського центру зайнятості Ольга Труш поінформувала про діючі електронні сервіси і можливості отримання послуг служби зайнятості в умовах карантину та подякувала всім учасникам за співпрацю, відповідальність та небайдужість до актуальних питань зайнятості громадян.

Учасники заходу підвищили свою професійну компетентність та обмінятись досвідом.