оп

21 грудня в приміщенні Великоолександрівської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості  відбулося засідання круглого столу під час роботи якого були обговорені питання працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Великоолександрівської районної філії ХОЦЗ Людмила Славінська розповіла присутнім про особливості працевлаштування громадян даної категорії, проінформувала, що за допомогою служби зайнятості у Великоолександрівському районі за 2018 рік працевлаштовані більше  240 осіб, які мають додаткові гарантії. Зазначила присутнім, що служба зайнятості використовує в своїй роботі сучасні технології, спрямовані на вдосконалення якості надання соціальних послуг клієнтам, зокрема, електронний кабінет роботодавця та шукача роботи.

Також на заході йшлося про можливість організації професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації у ДНЗ Херсонському ЦПТО.

Учасники дійшли висновку, що тільки спільними зусиллями служби зайнятості, органів місцевого самоврядування та роботодавців можна подолати проблеми безробіття.

Додатково: У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олена Лавренко, начальник Управління соціального захисту населення Олена Безкоровайна та роботодавці району.