Під час прийому громадянВиїзний прийом мешканців села Красне, що на Скадовщині, провили заступник директора Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Олександр Скряга та завідувачка сектору профорієнтації Влада Арестова. Обговорили питання працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття. Громадян цікавила інформація про умови та порядок реєстрації безробітних, про необхідний перелік документів.

Бажаючі ознайомились з електронними сервісами служби зайнятості: навчились шукати роботу на порталі Державної служби зайнятості та інших спеціалізованих сайтах з пошуку роботи, резервувати час прийому у спеціалістів через сервіс «Електронна черга». Говорили щодо можливості професійного навчання на базі навчальних центрів служби зайнятості, про індивідуальні профінформаційні та профконсультаційні послуги.

Для тих, кого цікавила сезонна зайнятість, була надана інформація щодо вакансій у закладах відпочинку оздоровчої зони Скадовщини.

Окремо спілкувались фахівці і з місцевими роботодавцями. Організація громадських та тимчасових робіт, професійне навчання на замовлення роботодавця, підбір необхідного спеціаліста, дії роботодавця в умовах скорочення чисельності працівників – про ці послуги і не тільки йшлося під час спілкування.

Всі відвідувачі отримали фахові відповіді та змістовні консультації, для охочих був наявний роздатково-інформаційні матеріали.