Аби реалізувати свій потенціал та знайти роботу своєї мрії – потрібно знати, де можна опанувати нові професії .

З цією метою 29 вересня у ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» був проведений профінформаційний груповий захід «Знайти своє покликання» для шукачів роботи, які перебувають на обліку у Новокаховській міській філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Учасників ознайомили з освітніми можливостями, які надає навчальний заклад. Це вибір професійного навчання за скороченими термінами за 12 робітничими професіями; підвищення кваліфікації за основною професією; проходження курсів цільового призначення за більше ніж 40 напрямами; різні форми навчання, зокрема дуальна, індивідуальна. Є можливість навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.

Для цього у навчальному закладі створені всі умови: потужна матеріально-технічна база, використання новітніх технологій навчання, якісний кадровий склад, плідна співпраця з роботодавцями–замовниками робітничих кадрів, високий рівень працевлаштування випускників завдяки тісній взаємодії з Херсонською обласною службою зайнятості.

Наприкінці зустрічі безробітні отримали відповіді на запитання, які виникли, поділились враженнями та висловили задоволення від побаченого та почутого. А демонстрація майстер-класів була логічним продовженням популяризації актуальних професій та потенціалу навчального закладу.