Нарешті роботодавець запропонував зустрітися.

Відповідальна та хвилююча мить, адже під час співбесіди ми маємо справити перше гарне враження на роботодавця, сподобатись йому, щоб отримати бажану роботу.

Спілкуючись з роботодавцем, намагайтесь бути щирим.

Будьте готові розповісти про себе, про ті факти, що співвідносяться з вакансією, з майбутньою діяльністю.

Точно виникне питання щодо ваших сильних сторін, роботодавцю буде цікаво дізнатися про користь для компанії. «Продайте» свою користь роботодавцю.

Заздалегідь визначте свої слабкі сторони. Це питання виникне обов’язково.

Роботодавцю буде цікаво отримати відповідь, чому саме у нього ви хочете працювати, які перші кроки будуть на робочому місці. Для відповіді необхідно ознайомитися з напрямками діяльності, продемонструйте серйозне ставлення до роботи. Розкажіть, що ви прагнете професійно зрости завдяки новій роботі.

На питання, чому ви пішли з попереднього місця роботи, спробуйте з повагою розповісти про досвід та професійні навички, що ви отримали раніше. Не варто критикувати колег.

Який рівень заробітної плати влаштує? Цікаве запитання. Вагаєтесь з цифрами? Запропонуйте назвати діапазон, щоб своєчасно зорієнтуватися.

Ставте запитання у відповідь, уточнюйте нюанси, це покаже вашу зацікавленість й компетентність.

І ще деякі поради.

Не варто розповідати про особисті проблеми, перебивати, бути самовпевненим, мовчати.

І наостанок.

Для роботодавця співбесіда також є своєрідним випробуванням, за короткий термін він намагається розгледіти в вас ті знання та якості, що так необхідні для компанії.