Нарешті роботодавець запропонував зустрітися.

Відповідальна та хвилююча мить, адже під час співбесіди ми маємо справити перше гарне враження на роботодавця, сподобатись йому, щоб отримати бажану роботу.

Спілкуючись з роботодавцем, намагайтесь бути щирим.

Будьте готові розповісти про себе, про ті факти, що співвідносяться з вакансією, з майбутньою діяльністю.

30.11.2021

Круто, якщо пошук ідеальної роботи після випуску буде швидким, і ви за одну-дві співбесіди знайдете компанію мрії. Але відсутність або мінімальна кількість досвіду у вас та велика конкуренція на ринку можуть уповільнити цей процес. Щоб його прискорити, намагайтесь уникати типових помилок у пошуку роботи.

15.09.2021

 

Практичні поради

Якщо в даний момент у Вас взагалі немає роботи

 

11.12.2018

Ви створили ідеальне резюме, знайшли цікаву для себе вакансію… Здавалося б, залишився лише один маленький крок — якнайшвидше відправити резюме й чекати на позитивну відповідь рекрутера. Втім, варто не поспішати й спершу перевірити себе. Як саме — читайте далі

07.10.2021

Завтра ваш перший робочий день у новій компанії і це важке випробування може пройти значно легше завдяки нашим порадам.

У першу чергу варто подбати про свій зовнішній вигляд. Про дрес-код, в разі його наявності, вам повинні були повідомити ще на співбесіді, але якщо цей пункт пропустили, то постарайтеся згадати: може вам вдалося побачити – як одягнені інші співробітники або секретарка. Не забувайте про прислів'я, яке говорить, що «зустрічають по одягу...»

18.04.2019

Не чекайте, коли вас хто-небудь «відкриє», розкривайтесь самостійно, повторюйте про себе: я хочу, я можу, я роблю. Успіх приходить до тих, хто його добивається.

•  Вчиться! Постарайся зрозуміти, що саме успішні люди роблять не так, як ви. Важлива самовіддача, уміння вчитись на власних помилках.

•  Переслідуйте свою мету. Сформулюйте конкретну ідею, а не поринайте у туманні мрії. Запишіть свої цілі! Виникає затримка - встановіть, чим вона викликана. Візьміть новий розгін, але ніколи не забувайте свою мету.

30.01.2018