18 жовтня в рамках інформаційної кампанії Мінсоцполітики спільно з Представництвом громадської організації «Кампанія А21» в Україні, Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Представництвом МОМ в Україні в усіх областях України проходить всесвітня щорічна вулична акція «Walk for Freedom/Хода за свободу».

19.10.2018

02 жовтня заступник директора Херсонського обласного центру зайнятості Людмила Барабаш та директор Каховського міськрайонного центру зайнятості Оксана Радченко зустрілися із сучасною, креативною командою ТОВ «Skanditex», що у місті Каховка.

Керівник підприємства Олександр Таранішин ознайомив присутніх з виробництвом, умовами праці, презентував сучасне обладнання.

05.10.2018

18 вересня у місті Херсон відбувся Форум «Бізнес-молодь: Ефект WOW від співпраці». Головна мета проведення заходу - об’єднання зусиль компаній, держави та освіти для працевлаштування молоді.

18.09.2018

На початку жовтня для 14 бажаючих (з відповідною освітою) підвищити кваліфікацію розпочалися курси за напрямом «Управління проектами» на базі Херсонського національного технічного університету.

Навчання було організовано за потребою об’єднаних територіальних громад області, адже виникла нагода в професійній підготовці фахівців, які будуть виконувати функції з управління проектами на місцях в ОТГ.

08.10.2018

У рамках виконання Меморандуму про співпрацю, підписаного між Державною службою зайнятості та Публічним акціонерним товариством «Українська залізниця», 27 вересня у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості відбувся черговий міні-ярмарок вакансій на замовлення відокремлених підрозділів Регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

01.10.2018

17 вересня відбулася робоча зустріч директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова з міжнародними експертами з розвитку підприємництва в рамках Проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

17.09.2018